Tréninky A-týmu: úterý, čtvrtek od 18:00 !!!

Tréninky žáků: úterý, čtvrtek od 16:30 !!!

Nahoře zleva: Klíma Pavel, Svítil Libor, Sperk František, Vinopal František, Sperk Petr, Fefrčík Martin mladší, Kulich Jakub, Trapp Ota, Masař Patrik, Procházka Michal

Dole zleva: Knop Jan, Kadlec Marek, Kothánek Johan, Spáčil Petr, Vaškovič Ernest, Kolda Miroslav, Molnár Jiří

AKTUÁLNÍ VÝSLEDEK (12. KOLO)
Ne 12.06.2016 17:00 Spořice ''B'' 1 : 4 Vilémov

Sestava: Libor Svítil - Jan KnopJohan KothánekOta Trapp, František Vinopal - František Sperk image (46.Patrik Masař), Jakub KulichMartin Fefrčík, Marek Kadlec - Jiří MolnárMiroslav Kolda image

Náhradníci: Martin JežekPavel KlímaPatrik Masař

Góly (asistence): 26. Jiří Molnár (Jakub Kulich), 40. Jiří Molnár (Miroslav Kolda), 53. Miroslav Kolda (Jakub Kulich), 72. Jiří Molnár (Johan Kothánek)

V posledním kole OP jsme zajíždeli na půdu Spořic ''B'' s vědomím, že už nemůžeme být předskočeni v tabulce. Jelikož Údlice ''B'' podlehli v sobotu na penalty Rašovicím, padlo nám první místo do klína bez námahy. A také nálada před utkáním byla dobrá, samé srandičky a užívání prvního místa. Tak také vypadal úvod utkání, kdy ihned po úvodním hvizdu udělal kiks Kothánek, který poslal malou malou domů brankáři, a soupěř toho využil a skóroval - 1:0. Takže jsme do zápasu vstupovali s jednogólovým náskokem soupeře. Po rozkoukání se na krásném Spořickém place jsme se postupně dostávali do hry, začali kombinovat a přicházely šance. Ale tak jako v každém utkání, spousta z nich neproměněna. Až v 26.-té minutě vystihl přihrávku soupeře Kulich a pelášil na gólmana domácích, tam předložil balón Molnárovi a ten neměl problém dopravit balón do sítě - 1:1. Spořice - mladý tým doplněný zkušenými staršími hráči předváděl líbivý kombinační fotbal. Ve 40.-té minutě měli domácí stoprocentní gólovou šanci, ale my jsme ji ubránili a z protiútoku pelášil z naší půlky Molnár dopředu, tam vyslal do lajny Koldu, ten mu balon vrátil do středu hřiště do vápna a zakončení Molnára do sítě se ukázalo jako rozhodující gól zápasu - 1:2. Poločas skončil našim vedením a do druhé poločasu nastupovali v klidu. Soupeřovi docházeli postupně síly a převážně se útočilo na jednu branku. V 53.-té minutě bežel do brejku sám na brankáře Kulich, a před brankářem předložil přihrávku před prázdnou branku Koldovi - 1:3. Poté přišla část hry, kdy jsme neproměnili spoustu šancí, ''hamoun'' Kolda chtěl přidat další a další branky, ale to mu nebylo souzeno. V jedné z šancí si položil obránce i gólmana na zadek, ale místo prázdné branky trefil pouze boční síť. Poslední půlhodinku hry jsme si vytvořili územní převahu, hráli v klidu, kombinačně a vytvářeli šance. Z jedné z nich se trefil opět Molnár, který v 72.-té minutě zkompletoval hattrick. Kothánek převzal přihrávku ze středu hřiště a kolmicí vyslal Molnára za obranu domácích - 1:4. Poté opět pokračoval festival šancí - neproměněných. Do konce utkání už žádná branka nepadla a tak posledním utkáním jsme potvrdili 1. místo v tabulce okresního přeboru a postup do I.B-třídy po 10.-ti letech. V sezoně 2006/2007 se spadlo z I.B-třídy zpět do okresního přeboru.

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ (XX. KOLO)
    :

Mladší žáci

Út 07.06.2016 17:30 Strupčice 12 : 1 Vilémov

Sestava: Lhoťan A. - Svítil F., Hlaváč J., Hybrant A., Mokrý Č. - Příhoda M., Ježek M., Sperk O., Foh R., Procházka P. - Karel S., Kratochvíl P., Novák J., Kutnohorský P.

Góly: 51. Kratochvíl

:

Mladší přípravka

AKTUÁLNÍ VÝSLEDEK (18. KOLO)
So 04.06.2016 09:30 Vilémov 6 : 9 Meziboří

Sestava: Rosíval Zdeněk - Markus Václav, Příhoda Jan, Hamáček David, Šíma Filip, Vejražka Jan, Takáč Tomáš, Fleischman Jindřich, Weiss Jakub, Fefrčík Karel, Svítil Ondřej

Góly: 3. Fleischman, 4. Takáč, 9. Weiss, 12. Fleischman, 21. Příhoda, 36. Fleischman

:

Stará garda

Nahoře zleva: Zdeněk Matějka, Pavel Jetenský, Milan Hladík, Jiří Selinger, Martin Budák, Petr Suchý, Pavel Melichar, Martin Ježek, Jan Hudák, Luboš Prak

Dole zleva: Martin Novák, Martin Fefrčík st., Radek Kulich, Pavel Klíma, Ernest Vaškovič, Vít Šlangal

Po 20.06.2016 17:30 Vilémov 6 : 7 Želeč

Sestava: Martin Ježek - Martin Budák, Petr Suchý, Vít Šlangal, Martin Reihs, Martin Novák, Radek Kulich, František Weiss - Pavel Klíma, Jiří Selinger, Pavel Jetenský, Jan Hudák - Pavel Melichar, Luboš Prak, Zdeněk Šilhan

Góly: 4. Martin Reihs, 9. Luboš Prak, 13. Jiří Selinger, 21. Jiří Selinger, 46. Luboš Prak, 53. Pavel Melichar, 72. Jan Hudák