Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ Sokol Vilémov

Přestupy - jaro 2017

22.03.2017

V zimním přestupovém období jsme dělali maximum pro to, abychom vhodně a kvalitativně doplnili kádr pro jarní části I.B třídy. Zraněními zdecimovaný tým ale doplnili pouze dva hráči. V rámci výměny hráčů se nám podařili získat z Mašťova Jiřího Macha, za kterého šli opačným směrem Martin Reihs a Petr Suchý. Druhou posilou je známa tvář, která ve Vilémovském fotbale již dříve působila. Z Radonic jsme přivedli Jana Vejražku, který měl sám zájem se vrátit do týmu a chce dopomoci k záchraně soutěže.
V plánu byli ještě dva hráči, ale přestupy se boužel nedotáhly do konce. Vedení Libědic nám nepustilo Davida Kozlíka, o kterého byl zájem. Totéž platí o Filipovi Fefrčíkovi z Kadaně, který bohužel sezónu co sezónu sedí povětšinou na lavičce náhradníků.

 

Jiří Mach (ročník 1996)

Z Mašťova přestoupil do našeho klubu Jiří Mach, který to tu velice dobře zná. Absolvoval s námi již několik příprav na sezónu, ale až letos přestoupil právě k nám. Jelikož má Mašťov málo hráčů, požadoval po nás hráčskou náhradu. Tou se stal Martin Reihs s Petrem Suchým. 

Zde je krátký rozhovor s Jirkou.

Kde jsi působil předtím, než jsi přišel do Vilémova?
Do teď jsem hrál v Mašťově. Tam jsem přišel na půl roku na rozehrání po dlouhé nemoci.

S Vilémovem jsi už poněkolikáté absolvoval přípravu, ale nikdy si nakonec nepřestoupil. Jakto?
Přípravu s Vilémovem jsem absolvoval vždy ještě v dorosteneckém věku, kdy jsem hrál za Kadaň. Před začátkem sezóny měl ale vždy spoluhráči přemluvili, abych zůstal a ten dorost s nimi dokopal.

Jaký je tvůj post?
Ve Vilémově jsem se v přípravě dostal do středu záložní řady. Mám ale hodně nahráno i v útoku. V přípradě potřeby můžu zaskočit i na místě jednoho ze stoperů.

Jaká je tvá silnější noha?
Jako silnější nohu mám určitě pravou, ale levou snad taky nemám zbytečně :-D.

V týmu je momentálně až moc zraněných hráčů, a kádr není moc široký, přesto se udělali dva přestupy. Cílem pro jarní část I.B třdy je udržení. Jaký máš z týmu pocit a myslíš, že cíl je reálný?
V posledním přípravném utkání se nám zranili klíčový hráči sestavy. Bohužel začátek jarní části sezóny budeme muset začít bez nich, což situaci zrovna nezlehčuje. Cíl udržet je reálný. Soupeři před nám nemají velký náskok a už teď je jasné, že bude rozhodovat každý bod, o který se samozřejmě tvrdě poperem.

 

Jan Vejražka (ročník 1985)

Z Radonic do našeho mužstva přestoupil Jan Vejražka. Honza zná Vilémovské prostředí velice dobře, jelikož pár sezón už zde odehrál. Loni po neshodě s vedení ale mužstvo opustil a šel to zkusit do Radonic. Po půl roce je zpátky a chce pomoc týmu udržet se v I.B třídě.

Zde je krátký rozhovor s Honzou.

Kde jsi působil předtím, než jsi přišel do Vilémova?
Působil jsem v Kadani (FK Tatran Kadaň) a pak v Německu za Zell. Poté jsem byl i ve Vilémově, ale po neshodě jsem odešel do na pomoc do Radonic. Teď jsem se vrátil do Vilémova, abych pomohl k udržení v I.B třídě. Doufám, že budu posila v pravém slova smyslu.

Jaký je tvůj post?
Jsem zvyklý hrát jak v záloze, tak v útoku. V záloze hraju nejraději ve středu, kde mohu tvořit hru. Jinak se nebojím hrát na jakémkolib postu.

Jaká je tvá silnější noha?
Jsem pravák, ale umím i levou nohou.

V týmu je momentálně až moc zraněných hráčů, a kádr není moc široký, přesto se udělali dva přestupy. Cílem pro jarní část I.B třdy je udržení. Jaký máš z týmu pocit a myslíš, že cíl je reálný?
V týmu je mnoho zraněných hráčů, ale i přes to si myslím, že cíl je reálný a my co jsme zdravý :-D. jsme dobře připraveni se porvat o každý bod. Základem k úspěchu si myslím budou domácí zápasy, které musíme vždy vyhrát a nechat body doma.

 

TOPlist

aktualizováno: 12.06.2018 11:54:10