Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ Sokol Vilémov

Přestup nr.1

08.07.2016

První přestup léta - Libor Svítil (ročník 1995)

Z Krásného Dvora přišel v rámci výměny za Romana Proňka. Libor odehrál již za náš tým minulou sezónu a byl součástí týmu, který postoupil do I.B-třídy. Nyní se hostování proměnilo v přestup.

Preferovaná pozice Libora je v bráně, ale dokáže nastoupit i v poli - jako například v Jirkově, kdy nastoupil na hrotu v základní sestavě s Jirkou Molnárem. Ale i v ostatních zápasech, pokud nechytal, střídal do pole.

My jsme Libora vyzpovídali:

Kde jsi působil předtím, než si se dostal do Vilémova?
Začínal jsem v přípravce ve Vilémově, pak jsem přestoupil do mladších žáků do Kadaně, kde jsem byl až do dorostu. Po zranění jsem na chvíli s fotbalem skončil a v době méhp zranění mě podepsali do Krásného Dvora, a tam odsud jsem šel do Vilémova.

Ve Vilémově bydlíš, chtěl jsi vždy hrát za místní klub?
Vždycky, když jsem se chodil dívat na Vilémovské áčko, přál jsem si, abych za něj mohl někdy nastoupit.

Jaké jsi měl zranění, že jsi musel skončit s fotbalem?
Přetržený křížový vaz v pravém koleni.

Byl jsi součástí týmu v minulé sezóně, kdy se podařilo v okrese zvítězit a postoupit do vyšší soutěže. Nastupoval jsi jak v bráně, tak v poli. Řekni nám, jak hodnotíš uplynulou sezónu.
Z mého pohledu to byla celkem vydařená sezóna, až na některé zápasy kvůli docházce některých hráčů. A největším zklamáním pro mě byli tréninky.

V týmu máme dva kvalitní brankáře - tebe a Michala Procházku. Většinou ale chytá Michal, ty ho ale v případě absence dokážeš plnohodnotně nahradit. Nevadí ti, že nechytáš pravidelně?
Já to takhle neberu, jestli chytám, nebo ne. Důležitější pro mě je, aby se vyhrávalo a je jedno, jestli chytám já, nebo Michal. Důležité pro mě je, když už se do té brány dostanu, abych Michala 100% nahradil.

Jaká je tvá preferovaná pozice?
Brankář.

Jaká je tvá silnější noha?
Pravá.

Tak hodně štěstí v nové sezóně, hlavně aby drželo zdraví.

 

TOPlist

aktualizováno: 12.06.2018 11:54:10