TJ Sokol Vilémov

Představení soupeře - TJ Sokol Tuchořice

15.09.2016

Ve čtvrtém kole I.B třídy - skupiny C přijede na naší půdu celek TJ Sokol Tuchořice.

TJ Sokol Tuchořice skončili v minulé sezóně na 7. místě tabulky I.B třídy, když získali 37 bodů (skóre 57:78) za 11 výher, 3 remízy (1x výhra na penalty a 2x prohra na penalty) a 10 proher. Na venkovní půdě získali 10 bodů se skórem 21:50.

Nejlepším střelcem Tuchořic byl Jiří Orság, který naskočil do 18 utkání a v nich nastřílel 13 branek. S odstupem čtyř  branek byl Pavel Valenta, který naskočil do 19 utkání a vstřelil 9 branek. O jednu branku méně vstřelil v 21 utkáních Michal Plánička, celkem 8 branek.

Mezi základní kameny základní sestavy byli Roman Pohořelec (21 zápasů - 1901 minut), Pavel Valenta (19 zápasů - 1726 minut), Michal Plánička (21 zápasů - 1718 minut), Lukáš Tománek (18 zápasů - 1631 minut), Pavel Hoferica (17 zápasů - 1455 minut), Jiří Orság (18 zápasů - 1363minut), Josef Mlejnek (21 zápasů - 1360 minut) a David Bodnar (21 zápasů - 1321 minut).

TJ Sokol Tuchořice v prvním kole I.B třídy porazil na domácí půdě celek Březenecká Chomutov. Po prohraném prvním poločase 0:2 dokázali Tuchořičtí hráči otočit výsledek ve druhém poločase, a vyhráli celkem 4:3.

Ve druhém kole zajížděli Tuchořice na půdu SK Strupčice a odvezli si prohru 5:0.

Ve třetím kole přivítali na domácí půdě Ervěnice-Jirkov "B" a soupeře deklasovali celkem 11:1. Do střelecké listiny se zapsalo celkem 6 hráčů, hattrick vstřelil Tomáš Holán.

Zápas začíná v sobotu, 17.09.2016 od 17:00, na domácím hřišti!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Bláha SvatoplukAR1 - Svoboda EvženAR2 - Spišák Dušan

Předpokládané sestavy obou mužstev:

TJ Sokol Vilémov: L. Svítil - P. Spáčil, E. Vaškovič, J. Knop - J. Kothánek - Jak. Kubíček, J. Kulich, A. Roub, M. Kadlec - M. Kolda, J. Molnár

TJ Sokol Tuchořice: J. Spodniak - L. Tománek, D. Bodnar, O. Volkman, O. Plánička - J. Mlejnek, M. Plánička, M. Malý, P. Hoferica - T. Holán, M. Vajda

aktualizováno: 19.02.2017 15:11:10