TJ Sokol Vilémov

Představení soupeře - TJ Nové Sedlo

11.11.2016

Ve dvanáctém kole I.B třídy - skupiny C zajíždíme na půdu týmu TJ Nové Sedlo. Nové Sedlo se v tomto ročníku nachází po 11.-ti odehraných kolech na 5. místě tabulky. S Novým Sedlem jsme se prozatím utkali 2x, a to v rámci přátelských zápasů. Poprvé na domácí půdě v rámci zimní přípravy (12.03.2016) - výsledek skončil výhrou Nového Sedla 4:3. 3 branky v tomto utkání vstřelil Jakub Kubíček. Druhé utkání se odehrálo na hřišti Nového Sedla v rámci letní přípravy (30.07.2016) - výsledek skončil naší výhrou 7:4. 3 branky vstřelil Patrik Jelínek, a po jedné brance se prosadili Jiří Molnár, Jakub Kubíček,  Johan Kothánek a Adam Roub.
Mužstvo Nového Sedla je postaveno převážně kolem exligového hráče - Petra Loose, který prošel Blšanami, Mostem či Chomutovem, dále po zranění to zkoušel v Žatci, Tuchořicích či Kadani. V první lize odehrál Petr Loos 23 utkání a dokázal vstřelit jednu branku. Ve druhé fotbalové lize odehrál 45 utkání a vstřelil celkem 5 branek (zdroj: zde).

TJ Nové Sedlo se v loňské sezóně I.B třídy umístilo na krásném 2. místě tabulky - 3 body za prvními Kopisty. Postup do vyšší soutěže ale odmítli. Z celkových 24 utkání vyhrálo Nové Sedlo 16 zápasů, 2x remizovalo (2x výhra na penelty) a 6 zápasů prohrálo. Celkový počet bodů byl 52, skóre 101:49. Na domácí půdě ani jednou neprohrálo, pouze jediná remíza a výhra na penalty. Doma tak získalo Nové sedlo 32bodů se skórem 66:17.

Nejlepším střelcem Nové Sedla nemohl být nikdo jiný, než Petr Loos. Ten dokázal nastřílet neuvěřitelných 53 branek za 22 zápasů. Za ním byl se 14.-ti brankami Petr Štáb, o jednu méně - tedy 13 branek, vstřelil Jiří Jarolím.

Mezi základní kameny základní sestavy byli Jakub Haštaba (25 zápasů - 2274 minut), Jan Novák (23 zápasů - 2003 minut), Luděk Holák (22 zápasů - 1914 minut), Michal Hon (19 zápasů - 1729 minut - 5ŽK + 2ČK), Jiří Jarolím (20 zápasů - 1727 minut), Petr Loos (22 zápasů - 1726 minut), Julius Holák (17 zápasů - 1550 minut), Jaroslav Krupička (22 zápasů - 1299 minut) a Marek Gažo (18 zápasů - 1257 minut).

TJ Nové Sedlo v prvním kole I.B třídy hráli na domácí půdě proti nováčkovi z Blažimi. Úvod utkání byl pro domácí raketový, když už ve 3. minutě vstřelil vedoucí branku Jaroslav Krupička. O půl hodiny později navýšil vedení na 2:0 domácí střelec Petr Loos. Ve druhé půli ale hosté zabrali, ale dokázali pouze stav snížit na konečných 2:1.

Ve druhém kole zajíždelo Nové Sedlo na půdu soupeře z Vejprt. Nepovedený začátek zápasu, a už v 8. minutě se dostali domácí do vedení. V 17. minutě dokázal odpovědět na tuto branku Petr Loos a stav byl nerozhodný. Před koncem prvního poločasu se prosadil opět Petr Loos a do vedení 1:2 šli spokojenější hosté do kabin. V tom druhém si oba soupeři nechali branky až na závěr zápasu. Nejprve Jakub Sitár zvýšl vedení v 75. minutě na 1:3 a následně v 89. minutě vedení na 1:4 potvrdil Jiří Jarolím. V 90. minutě ale dokázali ještě domácí snížit na konečných 2:4.

Ve třetím kole přivítalo Nové Sedlo na domácí půdě dalšího nováčka soutěže - SFK Meziboří. Po dvou úvodních výhrách se nečekalo nic jiného, než další tři body. A už v 16. minutě dostal Jiří Jarolím domácí do vedení. To bylo do konce poločasu s brankami vše. Ve druhém poločase se během dvou minut změnilo skóre na 3:0, když se v 55. minutě trefil Petr Loos a o minutu později Marek Žid. V 75. minutě pak z pokutového kopu vstřelil čtvrtou branku Jan Novák. Hosté vstřelili ještě v 90. minutě alespoň branku, konečný stav tak byl 4:1.

Ve čtvrtém kole přivítalo Nové Sedlo opět na domácí půdě posílené SK Černovice. V tomto utkání byli Černovice favoritem, ikdyž Nové Sedlo mělo po 3 zápasech v tabulce 9 bodů. První poločas byl ale v režii domácích, kterří dokonce ve 34. minutě vstřelili vedoucí branku - o tu se postaral Jiří Jarolím. Poločas skončil výsledkem 1:0. Do druhé půle nastoupili ale Černovičtí hráči jako vyměnění, a za 20 minut druhé půle byl stav 1:3Jiří Jarolím dokázal ještě v 76. minutě snížit na 2:3, ale snaha o vyrovnání a vysunutí se do útoku se domácím nevyplatila. V 83.,87. a 88. minutě se prosadili gólově ještě Černovice, a tak na Nové Sedlo čekala první porážka v sezóně, navíc na domácím hřišti. Konečný stav utkání  byl 2:6.

V pátem kole zajíždělo Nové Sedlo na půdu do Braňan. Cílem bylo odčinit domácí porážku a opět získat tři body. První 30 minut zápasu bylo vyrovnaných, ve 30. minutě se ale prosadili domácí a šli do vedení 1:0. To se ale nelíbilo Petru Loosovi, a ve 39. minutě bylo srovnáno. Hosté ale dlouho tento výsledek neudrželi, ve 42. minutě šli opět domácí do vedení a poločasové skóre tak bylo 2:1. Hosté vstoupili aktivně do druhého poločasu a už v 51. minutě se z gólu radoval Jakub Sitár. Poté se ale během pěti minut prosadili opět domácí. A to v 69. minutě se dostali do vedení o jednu branku, v 74. minutě již o dvě branky. Hosté dokázali akorát snížit v 86. minutě, když se z pokutového kopu prosadil Jan Novák. Druhá porážka v řadě pro Nové Sedlo, tentokráte 4:3.

V šestém kole přivítalo Nové Sedlo na domácí půdě Vroutek. Po dvou prohrách po sobě chtělo Nové Sedlo už vyhrát, navíc před domácími diváky. A za výhrou si šli již od prvních minut. Ve 13. minutě se prosadil Jan Novák, a tento gól byl v prvním poločase jediný. Do druhé půle nastoupili hosté aktivněji, a to se jim ve 49. minutě vyplatilo - 1:1. Domácí to nepoložilo a o čtyři minuty vrátil vedení Novému Sedlu Jiří Jarolím - 2:1. Začátek druhé půle byl plný branek. V 56. minutě srovnal Vroutek na 2:2, a dokonce o dvě minuty později se dostali Vroutečtí do vedení 2:3. To už si Vroutek pohlídal, domácí se už neprosadili a tak přišla třetí porážka v řadě. 2:3 a tři body si Vroutek odvezl domů.

V sedmém kole jelo Vejprty na půdu do Kryr. Vyrovnaný první poločas, a jediná branka, která padla ve 35. minutě do sitě Nového Sedla. Kryrští tak šli do kabin spokojenější s výhrou 1:0. Druhá půle vyzněla lépe pro domácí, kteří stříleli branky. Hosté se ne a ne trefit, a tak v konečném součtu byl stav utkání 4:0.

V osmém kole přivítalo Nové Sedlo na domácí půdě celek z Tuchořic. Úvod soutěže mělo Nové Sedlo skvělé - 3 zápasy = 3 výhry. V dalších čtyřech utkání ale přišly samé porážky, a tak v tomto utkání potřebovalo Nové Sedlo stoprocentně bodovat. A už v 17.minutě vstřelil vedoucí branku Nového Sedla Jiří Jarolím. To bylo do konce poločasu s brankami vše. Avšak né s kartami. Zkušený Petr Loos se během tří minut vykartoval, když v 39. viděl první ŽK za faul. Ve 42. minutě viděl za druhý faul druhou ŽK = ČK. To bylo citelné oslabení pro domácí, který ale poločas dohrál v klidu se jednogólovým náskokem. Ve druhém poločase domácí urputně bránili, ale hosté v 60. minutě srovnali skóre. Domácí opět zapnuli a zabojovali i v 10.-ti lidech, a v 76. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Jiří Jarolím. V 79. minutě přišla ČK i na druhé straně, a tak se počet hráčů na hřišti vyrovnal. A tak v 81. minutě vstřelil třetí branku Nového Sedla Daniel Kačenák, který v tu chvíli byl na hřišti pouhou minutu. Hosté ještě stačili v 86. minutě snížit, ale konečný stav 3:2  přinesl pro Nové Sedlo 3 body.

V devátém kole zajíždělo Nové Sedlo do Chomutova, které hrálo tento zápas na stadionu FC Chomutov - UMT (umělá tráva). Nové Sedlo se muselo obejít bez distancovaného Petra Loose, který dostal od DK stop na 1 utkání. V 11. minutě šlo Nové Sedlou zásluhou jejího nejlepšího střelce Jiřího Jarolíma do vedení. Ve 20. minutě se trefil ještě Jakub Sitár a Nové Sedlo vedlo 0:2. Domácí po půl hodině hry snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo do poločasu vše - 1:2. Do druhé půle vstoupil aktivněji Chomutov, a ve 48. minutě se radoval z vyrovnání. O dvě minuty později ale vrátil vedení Novému Sedlu Marek Hodas, který ještě v 57. minutě přidal svůj druhý gól a Nové Sedlo vedlo opět o dvě branky - 2:4. Poté se v 73. minutě terfil z pokutového kopu Jiří Jarolím, a tentýž hráč o tři minuty slavil hattrick - 2:6. Tento výsledek byl konečný, a tak Nové Sedlo opět dokázalo zvítězit.

V desátém kole čeklo na Nové Sedlo v domácím prostředí celek SK Strupčice. Nové Sedlo chtělo potvrdit dvě po sobě jdoucí výhry, a tak si za tímto úkolem šli ihned od počátečního hvizdu. V 15. minutě se trefil navrátilec do sestavy Petr Loos , více se do konec poločasu nestalo. V 59. minutě se prosadil Jan Novák, a vedení 2:0 dodalo Novému Sedlu klid na kopačky. V 65. minutě ale hosté utkání zdramatizovali, když snížili na 2:1. Více se ale už nestalo, nikdo další branku nevstřelil a tak 2:1 bylo i konečné skóre. Nové Sedlo tak potřetí za sebou získalo tři body.

V jedenáctém kole zajíždělo Nové Sedlo na půdu Ervěnického "béčka". Utkání bylo vcelku vyrovnané. První poločas skončil bez branek. Branky začali padat až v závěrečné fázi utkání, když Petr Loos dostal Nové Sedlo v 72. minutě do vedení. Hosté udrželi vedení pouze šest minut. V 78. minutě bylo srovnáno na 1:1 a tímto výsledkem i zápas skončil. Na penalty vyhráli domácí 4:2, a tak výhru 2:1 po penaltách a dva body brali domácí. Nové Sedlo si připsalo pouze bod.

Zápas začíná v sobotu, 12.11.2016 od 10:30, na hřišti v Novém Sedle!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Černý PetrAR1 - Růžička MichalAR2 - Fencl Jakub

Předpokládané sestavy obou mužstev:

TJ Sokol Vilémov: Svítil L. - Knop J., Vaškovič E., Sperk P. - Trapp O. - Kaško R., Kulich J., Spáčil P., Molnár J., Kubíček J. - Jelínek P.

TJ SLOVAN Vejprty: Vávra D. - Hon M., Živníček M., Žid M., Haštaba J., Loos P., Jarolím J., Hodas M., Novák J., Sitár J., Krupička J.

aktualizováno: 25.03.2017 20:41:26