TJ Sokol Vilémov

Představení soupeře - TJ BB Chomutov

22.09.2016

Představení soupeře - TJ Baník Březenecká Chomutov

V pátém kole I.B třídy - skupiny C zajíždíme na půdu celku TJ Baník Březenecká Chomutov.

TJ Baník Březenecká Chomutov hrál v minulé sezóně I.A třídu, kdy skončili na 12. místě tabulky, když získali 29 bodů (skóre 51:79) za 7 výher, 6 remíz (2x výhra na penalty a 4x prohra na penalty) a 13 proher. To bohužel nestačilo a soustoupili o třídu níže. Na domácí půdě získali 22 bodů se skórem 32:29.

Nejlepším střelcem Baníku byl Petr Nový ml., který naskočil do 11 utkání a v nich nastřílel 13 branek. Odehrál pouze polovinu sezóny, když druhou polovinu hrál za FC Chomutov, kde i nyní obléká dres. Druhým nejlepším střelcem byl Patrik Špicar, který naskočil do 25 utkání a vstřelil 7 branek, o branku méně, tedy 6, vstřelil ve 24 utkáních Slavomír Svoboda.

Mezi základní kameny základní sestavy byli Slavomír Svoboda (24 zápasů - 2110 minut), Patrik Špicar (25 zápasů - 2106 minut), David Butaš (25 zápasů - 2075 minut), Martin Farář (26 zápasů - 2044 minut), Petr Novotný (22 zápasů - 2013 minut), Jan Boček (25 zápasů - 1967 minut), Václav Holub (23 zápasů - 1876 minut) a Karel Myšička st. (25 zápasů - 1378 minut).

TJ Baník Březenecká Chomutov v prvním kole I.B třídy prohrál na půdě celku Tuchořic. Po vyhraném prvním poločase 0:2, kdy branky vstřelili David Koutník a Jan Boček, ale výsledek udržet nedokázali, a prohráli 4:3. Třetí branku vstřelil Petr Minařík

Ve druhém kole zajížděl Baník opět ven, a to na půdu SFK Mrziboří. Odtud si odvezli výhru 2:4 po brankách Petra Minaříka (2x), Slavomíra Svobody a Patrika Špicara.

Ve třetím kole přivítal Baník poprvé v nové sezóně na domácí půdě SK Strupčice a soupeři podlehl 1:2.

Zápas ve čtvrtém kole na půdě Ervěnic-Jirkova "B" byl pro nepřízeň počasí ODLOŽEN.

Zápas začíná v sobotu, 24.09.2016 od 13:00, na hřišti Březenecká Chomutov!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Vacek JanAR1 - Stupka JosefAR2 - Materna Jiří

Předpokládané sestavy obou mužstev:

TJ Baník Březenecká Chomutov: M. Nový - J. Boček, D. Butaš, T. Holub, J. Hříbal, P. Špicar, D. Koutník, M. Farář, S. Svoboda, P. Minařík, T. Hyneš

TJ Sokol Vilémov: M. Ježek - P. Spáčil, E. Vaškovič, P. Sperk - J. Kothánek - Jak. Kubíček, J. Kulich, L. Svítil, M. Kadlec, M. Kolda - J. Molnár

aktualizováno: 23.05.2017 10:29:30