Představení soupeře - SK Havran Kryry

09.09.2016

Představení soupeře - SK "HAVRAN" Kryry

Ve třetím kole I.B třídy - skupiny C zajíždíme na půdu SK "HAVRAN" Kryry.

SK "HAVRAN" Kryry skončili v minulé sezóně na 5. místě tabulky I.B třídy, když získali 41 bodů (skóre 85:59) za 13 výher, 2 remízy (2x prohra na penalty) a 9 proher. Na domácí půdě získali 27 bodů se skórem 53:20.

Nejlepším střelcem Kryr byl Miloš Nítek, který naskočil do 23 utkání a v nich nastřílel 28 branek. S odstupem devíti branek byl Ondřej Svída ml., který naskočil do 22 utkání a vstřelil 19 branek.

Mezi základní kameny základní sestavy byli Tomáš Beránek (24 zápasů - 1991 minut), Lukáš Cimr (23 zápasů - 1900 minut), Marek Břečka (24 zápasů - 1719 minut), Ondřej Svída ml. (22 zápasů - 1719 minut), Martin Sekáč (22 zápasů - 1538 minut), Radek Bartoš (19 zápasů - 1360minut), Martin Beránek (15 zápasů - 1357 minut), Ondřej Svída st. (20 zápasů - 1269 minut) a Miloš Nítek (23 zápasů - 1268 minut).

SK "HAVRAN" Kryry v prvním kole I.B třídy porazil na domácí půdě celek SK Strupčice. Po vyrovnaném 1.poločase 0:0, dali Kryrští ve druhé půli celkem čtyři branky a vyhráli 4:0. Hattrick zaznamenal loňský nejlepší střelec Miloš Nítek, jednu branku přidal druhý nejlepší loňský střelec - Ondřej Svída ml.

Ve druhém kole zajížděli Kryrští na půdu SK Ervěnice-Jirkov "B" a odvezl si 2 body za remízu 2:2 a následné výhře v penaltovém rozstřelu 3:4. Jedinou branku "Havranů" dal v 71.minutě Lukáš Němčák. Ale v 88.minutě vyrovnal na 2:2 vlastní hráč Ervěnic.

Zápas začíná v sobotu, 10.09.2016 od 13:30, na hřišti v Kryrech!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Novotný JaromírAR1 - Dvorský VojtěchAR2 - Toráč Martin

Předpokládané sestavy obou mužstev:

SK "HAVRAN" Kryry: R. Bartoš - M. Vetengl, L. Cimr, J. Lassas, P. Žáček - L. Němčák, O. Svída ml., O. Svída st., M. Sekáč - T. Beránek, J. Sklenář

TJ Sokol Vilémov: L. Svítil - P. Spáčil, E. Vaškovič, J. Knop - J. Kothánek - R. Kaško, M. Kolda, Jak. Kubíček, M. Kadlec - P. Jelínek, J. Molnár

aktualizováno: 13.07.2017 18:02:09