TJ Sokol Vilémov

Představení soupeře - SFK Meziboří

15.10.2016

V osmém kole I.B třídy - skupiny C zajíždíme na půdu SFK Meziboří.

SFK Meziboří v minulé sezóně postoupilo z Mosteckého Okresního přeboru. Meziboří postupovalo z 2.místa tabulky, když první Horní Jiřetín "B" postup do I.B třídy odmítl. SFK Meziboří získalo z 12.-ti utkání celkem 26 bodů, za 7 výher, 4 remízy (1x výhra na penalty a 3x prohra na penalty) a 1 prohru. Celkové skóre mělo Meziboří 45:13. Na domácí půdě získalo meziboří celkem 12 bodů se skórem 15:3.

Nejlepším střelcem Meziboří byl David Beran, který naskočil do 11 utkání a v nich nastřílel 10 branek. O branku méně, tedy 9, vstřelil Daniel Plášek , který odehrál 6 utkání).

Mezi základní kameny základní sestavy byli Petr Kovařík (12 zápasů - 1035 minut), Jiří Liboměrský (10 zápasů - 900 minut), Petr Kuderna (12 zápasů - 855 minut) a Ondřej Havlíček (9 zápasů - 810 minut).

SFK Meziboří v prvním kole I.B třídy prohrálo na půdě celku TJ Slovan Vejpry těsně 3:2, když vítěznou branku vstřelili domácí až v 92. minutě utkání. O góly se postaral Daniel Plášek s Petrem Lencem.

Ve druhém kole přivítalo Meziboří na domácí půdě Baník Chomutov. Ani v domácím prostředí ale nedokázali získat body, když Chomutovu podlehli 2:4. O jediné dvě branky se postaral teprve 16.-ti letý Michal Frank.

Ve třetím kole zajíždělo Meziboří do Nového Sedla. V Novém Sedle opět ale vyšlo Meziboří bodově na prázdno, když podlehli domácím 4:1. Jedinou branku vstřelil v 90. minutě Ondřej Havlíček.

Ve čtvrtém kole na domácí půdě přivítalo Meziboří celek Strupčic, které sestoupilo z I.A třídy. Utkání to bylo vcelku vyrovnané, když jediná branka utkání rozhodla o výhře Strupčic. Poločasový výsledek tak byl i konečný - 0:1. Po čtyřech kolech mělo Meziboří na kontě stále 0 bodů.

V pátem kole zajíždělo Meziboří na horkou půdu do Černovic, které mohutně posílilo před koncem přestupového období a od té doby Černovice jen vyhrávají. I toto utkání bylo jednoznačné, už v poločase bylo jasné, že body z tohoto utkání si Meziboří neodveze - 6:0. Druhý poločas už byl z pohledu Meziboří lepší, ale porážka 8:2 je nechává na posledním místě tabulky. O branky se postaral David Červený s Janem Bohatou.

V šestém kole hrálo Meziboří s Ervěnicemi-Jirkovem "B", které bylo posíleno hráčemi z A-týmu a také si odvezlo důležité 3 body. Ani v tomto utkání, tzv. o 6 bodů, Meziboří nebodovalo. O branky se podělili Milan Lenc, Michal Frank a Daniel Plášek.

V sedmém kole zajížděli hráči Meziboří do nedalekých Braňan. Ani v tomto utkání jim nebyli souzeny body, a tak těsná porážka 2:1 je stále nechala na dně tabulky I.B třídy. O jedinou branku se postaral střídající Martin Buben. Také v tomto utkání dostal ČK hráč Vojtěch Nesper, který tak nebude moci naskočit do utkání s Vilémovem.

Zápas začíná v neděli, 16.10.2016 od 10:30, na hřišti v Meziboří!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Fencl JakubAR1 - Čáka JindřichAR2 - Černý Petr

"Druhé utkání, tzv. o 6 bodů, odehrajeme na půdě Meziboří. To postoupilo stejně jako my, z okresu, ale vede si o poznání hůře. V tabulce má prozatím 0 bodů a je na dně tabulky. Určitě nás nebude čekat jednoduché utkání, a pokud budeme chtít zvítězit, musíme do toho dát více, než 100%. Bojovnost, důraz, nechybovat a proměňovat šance = vítězství.", řekl k utkání Marek Kadlec, jeden z hráčů, kteří zatím nastoupili do všech zápasů v I.B třídě.

Předpokládané sestavy obou mužstev:

SFK Meziboří: Heimráth P. - Liboměrský J., Kuderna P., Havlíček O., Kovařík P., Smola P., Frank M., Lenc P., Stecker O., Plášek D., Dao D.

TJ Sokol Vilémov: Svítil L. - Knop J., Vaškovič E., Sperk P. - Trap O. - Kaško R., Kulich J., Roub A., Kadlec M. - Kubíček Jak., Molnár J.

aktualizováno: 18.09.2017 21:18:23