TJ Sokol Vilémov

Představení soupeře - FK Vroutek

31.08.2016

Ve druhém kole I.B třídy - skupiny C přijede na naší půdu FK Vroutek.

FK Vroutek skončil v minulé sezóně na 3. místě tabulky I.B třídy, když získal 46 bodů (skóre 78:53) za 14 výher, 2 remízy (2x výhra na penalty) a 8 proher. Na hřištích soupeře získal 14 bodů se skórem 24:32.

Nejlepším střelcem Vroutku byl Jakub Pelikán, který naskočil do 16 utkání a v nich nastřílel 15 branek. S odstupem dvou branek byl Jiří Zvníček, který naskočil do 12 utkání a vstřelil 13 branek.

Mezi základní kameny základní sestavy byli Michal Klíč (23 zápasů - 1906 minut), Josef Fedoriška (23 zápasů - 2081 minut), Jiří Balák (19 zápasů - 1483 minut), Josef Baierl (17 zápasů - 1406 minut), Miroslav Heinc (17 zápasů - 1443 minut), Jakub Umlauf (17 zápasů - 1372minut) a Jakub Pelikán (16 zápasů - 968 minut).

FK Vroutek v prvním kole I.B třídy deklasoval celek SK Ervěnice-Jirkov "B" rozdílem třídy. Výsledek se zastavil na skóre 9:2 (poločas 4:1). Tři branky v tomto utkání vstřelili dva hráči - Jiří Zvoníček a Lukáš Schatra. Dvakrát se prosadil Jakub Pelikán a jednu branku vstřelil Josef Baierl
Jistě nás nebude čekat jednoduché utkání, minimálně o třídu těžší, než to minulý týden, kdy jsme prohráli v Braňanech.

Zápas začíná v sobotu, 03.09.2016 od 17:00, na hřišti ve Vilémově!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Smreček LadislavAR1 - Vydra JiříAR2 - Cvachoušek František

Předpokládané sestavy obou mužstev:

TJ Sokol Vilémov: M. Procházka - P. Spáčil, E. Vaškovič, P. Sperk - J. Kothánek, M. Fefrčík ml. - R. Kaško, J. Kulich, A. Roub, M. Kadlec - P. Jelínek

FK Vroutek: M. Klíč - R. Pelikán, J. Vlček, J. Pelikán, J. Fedoriška - J. Baierl, M. Heinc, Z. Machyna, J. Balák - J. Zvoníček, L. Schatra

aktualizováno: 11.01.2017 08:19:56