TJ Sokol Vilémov

Představení soupeře - FK Klášterec n.O.

20.10.2016

Představení soupeře - FK Klášterec nad Ohří

V devátém kole I.B třídy - skupiny C se po dvou venkovních zápasech představíme opět na domácí půdě. A nečeká nás nic jednoduchého, protože na naší půdu zajíždí první celek tabulky - FK Klášterec nad Ohří.

FK Klášterec nad Ohří sestoupil z I.A třídy a jak se zdá, jasným cílem je vrátit se zpět o třídu výš. Po osmi odehraných kolech se vyhřívají na chvostu tabulky, a k nám jedou s jednoznačným cílem - získat 3 body.
Klášterec skončil loni v I.A třídě na předposledním místě se ziskem 28 bodů. Celkem vyhráli 9 zápasů, 1 remízovali (1x prohráli na penalty) a 16 zápasů prohráli. Celkové skóre činilo 45:84. Na půdě soupeře zíkali pouhých 6 bodů za dvě výhry s celkovým skórem 13:58.

Nejlepším střelcem Klášterce byl Lukáš Mařík, který naskočil do 26 utkání a v nich nastřílel 13 branek. O 5 branek méně, tedy 8, vstřelil Petr Procházka , který odehrál také 26 utkání.

Mezi základní kameny základní sestavy byli Petr Procházka (26 zápasů - 2360 minut), Miloslav Zmrhal (25 zápasů - 2179 minut), Jaroslav Škultéty (25 zápasů - 2090 minut), Lukáš Mařík (26 zápasů - 1635 minut), Pavel Dohnal (18 zápasů - 1635 minut), Michal Škultéty (20 zápasů - 1633 minut), Ondřej Salčák (20 zápasů - 1453 minut), Jan Kolář (22 zápasů - 1452 minut) a Petr Pařil (16 zápasů - 1450 minut).

FK Klášterec nad Ohří v prvním kole I.B třídy vyhrál na půdě celku SK Černovice jasně 4:0. Ve 23. minutě poslal do vedení hosty Jaroslav Škultéty, ve druhém poločase v rozmezí od 76. do 83. minuty přidali Klášterečtí ještě 3 branky, postupně se trefili Miloslav ZmrhalPetr ProcházkaMartin Hofman.

Ve druhém kole přivítal Klášterec na domácí půdě Braňany. I v tomto utkání vstřelili Klášterečtí 4 branky. V prvním poločase v rozmezí 3 minut, přesněji ve 32. minutě se trefil Martin Hofman a ve 35. minutě zvýšil na 2:0 Miloslav Zmrhal. Ve druhé poločase přidali branky ještě Jan BauerLukášem Maříkem, ke konci zápasu je ale inkasovaná branka nemusela mrzet - celkové skóre 4:1.

Ve třetím kole zajížděl Klášterec na horkou půdu do Vroutku. Se značně oslabenou sestavou to bylo na výsledku znát. Hosté prohrávali od 13. minuty, ale né na dlouho. Již o 6. minut později bylo vyrovnáno, když se trefil Lukáš Mařík. To bylo ale z pohledu gólů od Kláštereckých všechno. Ve druhé půli rozhodil ke konci zápasu Vroutek dvěma góly, a vyhrál na domácí půdě 3:1. Klášterečtí tak hned ve třetím kole ztratili první body. Report z utkání na Kláštereckém webu.

Ve čtvrtém kole na domácí půdě přivítal Klášterec celek z Kryr. Utkání se rozhodlo již v prvním poločase, když Kryrští vstřelili dvě branky a poločas vyhráli 0:2. Na začátku druhé půle se trefil Lukáš Mařík, ale více branek v utkání vidět nebylo. Prohra 1:2 byla pro Klášterecké velkou ztrátou, obzvláště na domácí půdě. Report z utkání na Kláštereckém webu.

V pátem kole zajížděl Klášterec na půdu prvních Tuchořic. Očekávalo se vyrovnané utkání, ale po vyhraném poločase 0:1, kdy se před koncem první půle trefil Miloslav Zmrhal, se z druhého poločasu stal pro Klášterec zápas jednoduchým. Obzvláště, kdy domácí hráli od 53. minuty bez vyloučeného hráče. Toho Klášterečtí využili a v rozmezí deseti minut, od 67. do 77. minuty, vstřelili čtyři branky. Postupně se trefili Lukáš MaříkPavel ŠkultétyJan Bauer a Vojtěch Hradecký. Celkový výsledek 0:5. Report z utkání na Kláštereckém webu.

V šestém kole se proti sobě postavili týmy, které spolu soupeřili loni v I.A třídě. Na Kláštereckou půdu přijeli borci z Baníku Chomutov. Klášterečtí ale nechtěli nechat hostům žádné body, a ihned v 5. minutě se z rohového kopu prosadil hlavou Filip Herich. V 18. minutě ale bylo vyrovnáno, když si vlastní branku vstřelil Petr Papoušek. Domácí ale zapnuli na vyšší výkon a do konce poločasu se dvakrát prosadil Nicholas Boguský 3:1. Ve druhém poločase si domácí výsledek pohlídali, a před koncem utkání se prosadil dvakrát Martin Hofman. Celkové skóre zápasu 5:1. Report z utkání na Kláštereckém webu.

V sedmém kole se opět postavili proti sobě týmy, které spolu soupeřili loni o třídu výše. Klášterec zajížděl na půdu do Strupčic, a opět naděloval. Tři minuty v prvním poločase, resp. 31. a 34. minuta, stačila hostům k dvoubrankovému vedení. Trefil se Vojtěch HradeckýLukáš Mařík. Poločasové vedení 0:2 se ve druhé půli navýšilo ještě o tři branky. V 50. minutě dohrávali domácí o 10 lidech, když pod sprchy šel domácí gólman za faul na Maříka. V 65. a 66. minutě se prosadil Petr Procházka Kamilem Švandrlíkem, o 10 minut později přidal pátou branku Martin Hofman a celkový výsledek 0:5 bylo konečný. Report z utkání na Kláštereckém webu.

V osmém kole nebrali Klášterečtí nic jiného, než tři body. Soupeřem jim bylo Ervěnické "béčko", a nikdo neočekával žádné překvapení. To se hned od počátku utkání naplňovalo, když v prvních deseti minutách nastřelili domácí břevno a tyč hostujícího gólmana. V 9. minutě ale přišla branka z kopačky Nicholase Boguského, ale o patnáct minut později bylo vyrovnáno 1:1. Těsně před koncem poločasu ale vrátil domácí střelec Lukáš Mařík Klášterec do vedení 2:1. Ve druhé půli se čekalo na gól jak na jedné, tak na druhé straně. Více štěstí ale měli domácí, kteří přidali ještě dvě branky zásluhou Michala Škultétyho a Petra Papouška. Hosté navíc od 79. minuty hráli bez vyloučeného hráče, který nadával AR. Report z utkání na Kláštereckém webu.

Zápas začíná v sobotu, 22.10.2016 od 15:30, na domácím hřišti!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Roháč ZdeněkAR1 - Suchánek AntoníkAR2 - Ipser Michal

"Poslední dvě utkání, která jsme hráli na půdě soupeře, jsme bohužel nezvládli. Z těchto dvou zápasů jsem očekával 6 bodů! Nevím čím to je, ale my na týmy ze spodu tabulky asi hrát neumíme, nevím, nedokážu si to vysvětlit a strašně mě to štve. Porazíme doma Vroutek, Strupčice, a pak prohrajeme v Meziboří, s Ervěnicemi, doma s Tuchořicemi. Dá se říct, že v žádném utkání jsme nebyli horším mužstvem! Jen jsme neproměnili stoprocentní šance, které nás stáli body. Pak dostaneme jeden, dva góly, a jsme úplně odevzdaní - to se nesmí stávat, bojovat se musí do konce zápas. Vždycky říkám příklad z minulého roku, kdy jsme na hřišti SKP Kadaň prohrávali 2:0 a v 89. a 90. minutě zápas zremizovali - a bylo to tím, že jsme bojovali až do konečného hvizdu rozhodčího. Nyní nás čeká silný Klášterec, který se usadil na prvním místě tabulky. Tento tým by nám mohl sedět, jelikož jsou velice fotbalový, a s tím my si poradit umíme. Pokud si vytvoříme šance a proměníme je, není důvod, abychom nějaký bod nezískali. Bohužel nám v tomto utkání bude chybět dost hráčů ze základní sestavy, určitě do hry nezasáhnu já, Roman Kaško, Johan Kothánek, otazník visí nad Adamem Roubem, trest za ČK si odpykává Patrik Jelínek. Nyní budou mít ostatní střídající hráči šanci se ukázat v tak těžkém zápase, a naskočí do něj už od prvních minut. Doufám, že to trenér nějak dá dohromady a mě přijde po zápase smska s tím, že jsme vyhráli!", řekl k utkání Marek Kadlec, který do sobotního utkání nenastoupí.

"Bude nás dost, aby jsme mohli vůbec nastoupit?", koluje hlavou Liborovi Svítilovi, který by se mohl z branky posunout do středu zálohy za Kadlece. Pokud tedy bude moci do utkání zasáhnout Martin Ježek.

Předpokládané sestavy obou mužstev:

TJ Sokol Vilémov: Ježek M. - Knop J., Vaškovič E., Sperk P. - Trapp O. - Kubíček Jak., Kulich J., Molnár J., Spáčil P., Vinopal F. - Kolda M.

SFK Meziboří: Gabrhel J. - Škultéty M., Hradecký V., Papoušek J., Bauer J., Herich F., Papoušek P., Procházka P., Mařík L., Boguský N., Hofman M.

aktualizováno: 23.04.2017 16:03:54