Představení soupeře - FK Braňany

26.08.2016

Představení soupeře - FK Braňany Mlékárna

V prvním kole I.B třídy - skupiny C zajíždíme na půdu Braňan.

FK Braňany skončili v minulé sezóně na 9. místě tabulky I.B třídy, když získali 32 bodů (skóre 40:58) za 9 výher, 3 remízy (z toho 2x výhra na penalty) a 12 proher. Na domácí půdě získali 20 bodů se skórem 20:20.

Nejlepším střelcem Braňan byl Milan Smrž, který naskočil do 17 utkání a v nich nastřílel 12 branek. S odstupem sedmi branek byli Vít Přibyl (24 zápasů) a Roman Škvrna (22 zápasů) - 5 branek. Po dvou brankách nastřílelo hned 5 hráčů, jednou se dokázalo prosadit 7 hráčů.

Mezi základní kameny základní sestavy byli Vít Přibyl (24 zápasů - 2102 minut), Michal Štefl (23 zápasů - 1785 minut), Daniel Žorna (19 zápasů - 1553 minut) a Milan Smrž (17 zápasů - 1462 minut).

Zápas začíná v sobotu, 27.08.2016 od 13:30, na hřišti v Braňanech!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Prágl Martin, AR1 - Vlašič Miroslav, AR2 - Míč Vojtěch

Předpokládané sestavy obou mužstev:

FK Braňany Mlékárna: M. Jíra - M. Štefl, D. Žorna, Balín J., Žorna R. - Krajník M., V. Přibyl, Balín J., L. Filip - Smrž M., R. Škvrna

TJ Sokol Vilémov: Svítil L. - Spáčil P., Vaškovič E., Knop J. - Kothánek J. - Kaško R. (Kubíček Jak.), Kulich J., Roub A. (Fefrčík M. ml.), Kadlec M. - Jelínek P., Molnár J.

aktualizováno: 11.01.2017 08:19:56