Představení soupeře - Ervěnice-Jirkov B

06.10.2016

Představení soupeře - SK Ervěnice-Jirkov "B"

V sedmém kole I.B třídy - skupiny C zajíždíme na půdu Ervěnic-Jirkova "B".

SK Ervěnice-Jirkov "B" v minulé sezóně I.B třídy skončili na 10.místě tabulky (poslední nesestupující), když získali 31 bodů (skóre 52:88) za 8 výher, 4 remízy (3x výhra na penalty a 1x prohra na penalty) a 12 proher. Na domácí půdě získali celkem 15 bodů se skóre 22:32.

Nejlepším střelcem Ervěnic byl Ladislav Niš, který naskočil do 24 utkání a v nich nastřílel 10 branek. O tři branky méně, tedy 7, vstřelili dva hráči: Pavel Národa (odehrál 19 utkání) a Driton Ameti (odehrál pouze 6 utkání).

Mezi základní kameny základní sestavy byli Lukáš Šroub (23 zápasů - 2082 minut), Ladislav Niš (24 zápasů - 1903 minut) a Petr Císař (22 zápasů - 1903 minut). Mezitím, když nehrál "A" tým Ervěnic, tak "béčko" doplňovali hráči z "A" týmu.

SK Ervěnice-Jirkov "B" v prvním kole I.B třídy prohráli na půdě celku FK Vroutek vysoko 9:2. O jediné dvě branky se postaral lonský nejlepší střelec a kapitán týmu Ladislav Niš.

Ve druhém kole přivítali Ervěnice na domácí půdě Kryry. Z 15.-ti jmen z minulého týdne bylo hned 6 jiných hráčů, kteří zasáhli do utkání a na výsledku to bylo znát. Kryrští zachraňovali alespoň remízu 2:2 po vlastním gólu Navrátila z 88. minuty utkání. Bod navíc nakonec získali Kryry, když vyhráli na penalty 3:4. Dvě branky v utkání vstřelil Petr Proll.

Ve třetím kole zajížděli Ervěnice do Tuchořic, kde opět ve venkovním utkání schytali debakl - celkem 11:1. Jedinou branku v utkání vstřelil Pavel Národa.

Ve čtvrtém kole přivítali v dohráce Baník Březeneckou Chomutov, a na domácí půdě ho porazili 4:3. Poločas prohrávali 1:2, ale utkání dokázali otočit a v 85. minutě z pokutového kopu vystřelil domácím výhru Petr Proll, byla to jeho druhá branka v utkání. Dále se trefil David HaviarLadislav Niš.

V pátem kole zajížděli Ervěnice na půdu do nedalekých Strupčic, kteří vedli tabulky I.B třídy. Opět ale ve venkovním utkání nebodovali a prohráli 2:0.

V šestém kole opět zajížděli ven, a to v neděli, na půdu SFK Meziboří. Zde po vyhraném poločase 1:2 dotáhli utkání do vítězného konce, a mohli se radovat z první venkovní výhry. Celkem porazili Meziboří 3:5, když hattrick vstřelil Jan Král, a po jedné brance dali Samuel Dvořák Jakub Šefler.

Zápas začíná v neděli, 09.10.2016 od 16:00, na hřišti v Jirkově - Žižkova ulice!

Delegovaní rozhodčí na tento zápas jsou: R - Novotný JaromírAR1 - Javorek JiříAR2 - Šifalda Dominik

Zeptali jsmec, co očekává v nedělním utkání Adam Roub. Mladý hráč, který se zapojil letos do přípravy poprvé s A-týmem, a nevede si vůbec špatně. V přípravě byl jedním z hráčů, kteří ji absolvovali celou, a díky tomu dostává příležitost i základní sestavě. "V Ervěnicích očekávám horkou půdu, ale pokud budeme hrát tak, jako v posledním domácím utkání, tak by neměl být problém přivést 3 body!"

Předpokládané sestavy obou mužstev:

SK Ervěnice-Jirkov "B": Dráb R. - Císař P., Valčík L., Dvořák S., Šefler J., Národa P., Proll P., Mostovoj A., Niš L., Schwarz M., Zajak P.

TJ Sokol Vilémov: Svítil L. - Knop J., Vaškovič E., Sperk P. - Kothánek J. - Kaško R., Trapp O., Kadlec M., Roub A., Spáčil P. - Jelínek P.

aktualizováno: 19.02.2017 15:11:10