Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ Sokol Vilémov

17.09.2016 - Vilémov-Tuchořice

20.09.2016

4. KOLO I.B třídy - skupina C

TJ Sokol Vilémov - TJ Sokol Tuchořice

1:3 (1:2)

 

 vs. 

Ve čtvrtém kole jsme na své půdě přivítali TJ Sokol Tuchořice. Počasí utkání nepřálo, neboť celý den hustě pršelo, a zapršelo i v průběhu utkání. Hrací byla silně podmáčena a na pohybu hráčů to bylo znát. Hráči se klouzali po hrací ploše, jako kdyby hráli na ledě. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a přicházeli šance. Řekli jsme si, jak hrát a co dělat, což jsme plnili již od prvních minut. První obrovskou šanci spálil Jelínek, který pelášil sám na brankáře, ale tak jako v minulých zápasech, nedokázal proměnit. V posledních třech utkáních se mu střelecky nedaří, a to se odráží na našich výsledcích. Branka ale přišla brzy, když ve 13.-té minutě hodil rychle autové vhazování Kulich na Kadlece, ten si potáhl balón až na hranici velkého vápna, odkud vystřelil. Brankář balón neudržel a k odraženému balónu se jako první dostal aktivní Kolda a dorazil ho do sítě - 1:0. Tento gól nás uklidnil a mohli jsme hrát v klidu. Poté ale bouhužel přišla opět řada neproměněných šanci. Sám na brankáře pelášil také Kolda, ale samostatný úník neproměnil, stejně jako před ním Jelínek. V dalších šancích selhal opět Jelínek, a tak přišla 5.-ti minutovka na konci poločasu Tuchořicím. Nejprve utekl naší obraně hostující útočník a prostřelil brankáře Svítila - 1:1. O pouhé tři minuty přišel nedůraz na kraji hřiště a hostující středový hráč prošel až do vápna a střelou k tyči nedal brankáři šanci. Opět jako v minulém zápase Kryry. Z minima vytěžili maximum. Asi tři střely na branku a dva góly. Kdybychom vedli v poločase 4:0 či 5:0, mohlo být po zápase a mohli jsme ho kontrolovat, tak jako si ho zkušeně pohlídali ve druhém poločase Tuchořice. Ve druhém poločase se nám také nedařilo, branku jsme nevstřelili a ke konci hráli už na riziko, abychom vstřelili tolik vytoužený gól. Ke konci utkání už se vytáhl stoper Vaškovič dopředu na nakopávané balóny, ale z protiútoku na konci utkání jsme inkasovali po třetí a bylo po nadějích!
Bohužel jsme tentokrát v domácím prostředí bodovat nedokázali a po 4 kolech máme pouhé 2 body, což je hodně málo. Nyní se bude tabulka rozdělovat, ikdyž je brzy to psát, na týmy, které budou hrát o postup, týmy, které budou hrát v klidném středu tabulky, a týmy, které budou bojovat o záchranu. Bohužel, patříme do té poslední skupiny. 
Tak jako jsme si řekli před začátkem sezóny, že B třída není okres. Tady se musí šance proměňovat, abychom získávali body. Ale to se nám nedaří, proto jsme v tabulce tam, kde jsme. Musíme zapracovat na větším klidu v koncovce a začít ty šance proměňovat, jelikož už jse na čase sbírat body!
Další utkání odehrajeme v sobotu, 24.09.2016 od 13:00, v Chomutově s Baníkem Březenecká.

 

Sestava: 

Svítil L.
Knop J., Vaškovič E. (C), Sperk P.
Kothánek J.

Spáčil P., Kulich J., Molnár J. (69. Roub A.), Kadlec M.
Jelínek P. (78. Fefrčík M. ml.), Kolda M.

Góly (asistence): 13. Kolda (Kadlec)

ŽK: 29. Knop, 90. Sperk

TOPlist

aktualizováno: 22.05.2018 01:53:05