26. KOLO I.B třídy - skupina C

SK Černovice - TJ Sokol Vilémov

3:4 (2:1)

vs.

V posledním, 26. kole I.B třídy, jsme zajížděli na půdu Černovic. Utkání "nic neřešící" jsme ale zvládli a dokonce dokázali urvat PRVNÍ, a zároveň poslední, výhru na hřišti soupeře. Ale opět to byl festival neproměněných šancí, kde v hlavní roli byl opět kapitán Miroslav Kolda, který šel minimálně 6x sám na domácího brankáře. K němu se přidal také Kulich, ale oba dva jmenovaní naštěstí i branku vsítit dokázali, a k výhře to stačilo. Vstup do utkání měl Vilémov fantastický. Výkop Šrámka si přebral Kolda, který již ve 3. minutě vstřelil vedoucí branku - 0:1. Vedení vydrželo pouze 7 minut. V 10. minutě srovnal stav utkání Votroubek - 1:1. Neproměňování šancí nás stálo další gól v naší síti. Ve 23. minutě se prosadil Hvozda a otočil průběh utkání - 2:1. Více branek v 1. poločase nepadlo. Nástup do druhé půle byl raketový, jako do té první. Ve 48. minutě zúročil Trappovi přihrávku Kulich a srovnal skóre - 2:2. V 68. minutě se do role asistenta dostal Kulich, který gólovou přihrávku předložil Spáčilovi a ten otočil skóre - 2:3. Domácí ale vzdorovali, a když hosté nevyužili spousty stoprocentních šancí, tak v 78. minutě srovnali. Střelcem se stal Naďal - 3:3. Kolda si ale nechával svou branku na ten správný čas, a to do 90. minuty, kdy vstřelil vítěznou čtvrtou branku, na kterou domácí již nedokázali odpovědět - 3:4.

Kdyby se takto bojovalo a hrálo s nasazením v každém utkání, příští rok by se ve Vilémově opět kopala I.B třída.

Takto Vilémov, společně s Vejprty a Mezibořím, sestupuje zpět do okresního přeboru.

Sestava:

Šrámek R.
Vinopal F., Mach J., Trapp O., Knop J.
Kaško R., Klíma P. (46. Weiss F.), Kothánek J., Spáčil P.
Kolda M. (C), Kulich J.

Góly (asistence): 3. Kolda (Šrámek), 48. Kulich (Trapp), 68. Spáčil (Kulich), 90. Kolda (Trapp)

ŽK: 73. Knop

aktualizováno: 19.11.2017 17:05:30