Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ Sokol Vilémov

13.11.2016 - St. přípravka-PODZIM 2016

Starší přípravka - shrnutí podzimní části sezóny 2016/2017

Sdružený okresní přebor starších přípravek (Chomutov)

Starší přípravka v podzimní části Okresního přeboru vyhrála z 10.-ti odehraných utkání celkem 3 zápasy, 7 jich prohrála. Celkem přípravka nasbírala 9 bodů se skórem 40:49. Tabulka starší přípravky není nikde k dispozici.

Vstup do sezóny starší přípravce vyšel skvěle. V prvním utkání přivezla přípravka ze Strupčic tři body za výhru 3:8, když po 2 brankách vstřelil Jindřich Fleischman a Petr Kutnohorský, jednou se prosadil Jan Příhoda, Jan Vejražka, Jakub Weiss a Zdeněk Rosíval. Ve druhém utkání přívítala přípravka soupeře z Klášterce "B". I druhé utkání jim vyšlo, když Klášterec porazili 10:5. Zazářil Jakub Novák, který vstřelil celkem 8 branek. Jednou se trefil Jiří Hlaváč a Jindřich Fleischman. V dalším utkání, hraném opět na domácí půdě, si přípravka připsala další tři body. 4:3 porazila 1.FC Spořice a dvě branky dal Jakub Novák, jednou se prosadil Petr Kutnohorský a Jindřich Fleischman. Parádní vstup do sezóny! 3 zápasy = 3 výhry. Bohužel ale, v dalším kole přišla těsná porážka 2:1 na hřišti Bečova. Jedinou branku vstřelil Jakub Novák. V další utkání hraném doma ale opět mladíčci prohráli, tentokráte s týmem Klášterce "A". Tři branky dal Jakub Novák a jednu Jan Příhoda. V dalším utkání hraném opět doma přijela na naší půdu Kadaň "B", které si odvezla body za výhru 3:9. Dvě branky dal Jakub Novák a jednou se trefil Jindřich Fleischman. V dalším kole zajížděla přípravka do Kopist, odkud si přivezla prohru 8:4. Dvě branky vstřelil Jakub Novák, jednou se prosadil Ondřej Svítil a Jan Příhoda. V dalším kole, na domácí půdě, přijela na naší půdu přípravka z Meziboří. Další prohra, celkem pátá, v řadě se skórem 4:9. Tři branky dal Jakub Novák a jednu Petr Kutnohorský. V předposledním podzimním utkání zajížděla přípravka do Horního Jiřetína, a přivezla si porážku 5:0. Poslední podzimní utkání odehrála přípravka před domácími diváky, a bohužel s Březnem prohrála 2:9. Branky vstřelil Jan Vejražka a Jakub Novák. Skvělý vstup do sezóny ale po třech zápasech skončil. Od 4. kola již přípravka nedokázala vyhrát a přišlo sedm porážek v řadě.

Do zápasů naskočili tito hráči: David Hamáček, David Hybrant, Jakub Weiss, Jakub Novák, Jan Mach, Jan Vejražka, Jan Příhoda, Jaroslav Kanči, Jindřich Fleischman, Jiří Hlaváč, Karel Fefrčík, Ondřej Svítil, Petr Kutnohorský, Václav Markus a Zdeněk Rosíval.
(statistiky okresního přeboru zde)

 

imageNEjlepší střelec podzimní části

Jakub Novák vstřelil celkem 22 branek.
5 branek dal Jindřich Fleischman. 4 branky vstřelil Petr Kutnohorský. 3 branky vstřelil Jan Příhoda. 2 branky dal Jan Vejražka. Po 1 brance dali Ondřej Svítil, Zdeněk Rosíval, Jakub Weiss a Jiří Hlaváč.

 

 

TOPlist

aktualizováno: 13.07.2018 18:09:20