4. přátelské utkání zimní přípravy - 11.03.2017

TJ Sokol Vilémov - TJ Sparta Radonice

7:0 (4:0)

vs.

V pořadí 4.-té přátelské utkání v zimní přípravě jsme odehráli již na travnaté ploše, a to na domácím hřišti, proti Radonicím. Ani na toto utkání jsme nebyli kompletní, jelikož kvůli zranění chyběl Kadlec s Knopem, dále nemohli být Sperk P., Trapp a Kubíček Jak. a Vejražka. Utkání to pro nás mělo být pohodové, zahrát si v klidu fotbal, kombinovat a proměňovat šance. Místo toho se na to od začátku utkání nedalo dívat, fobtal "děs a hrůza". A co víc, již v počátku utkání odstoupil kvůli zranění kolene Libor Svítil, kterého nahradil Suchý. Branky začaly padat až někdy v polovině prvního poločasu, když se po přihrávkách Rouba trefil nejprve umístěnou střelou k tyči Mach, chvíli poté Kulich. Hra se malinko zlepšila, přicházela kombinace a další branky po rohových kopech. Po centru Kulicha se hlavou prosadil Vaškovič, o chvíli později rohový kop Kulicha hostující obrana odvrátila pouze na velké vápno k Suchýmu, a ten střelou k tyči zvýšil na 4:0. Poté se opět zranil Kothánek, který si opět (po třetí za sebou) zlomil roku. Takže do poločasu jsme hráli o 10.-ti lidech. Změna stavu skóre se již ale nekonala. O poločase se tak nějak Kothánek dal dohromady, ale i tak ve druhé půli odešel z utkání z důvodu bolesti. Druhý poločas již hosté byli úplně odevzdaní, nestačili fyzicky, ani herně. Naše hra byla strašná, to každý viděl, ale alespoň nějaké gólovky se proměnili. Podruhé v utkání se trefil Suchý, kterému před prázdnou bránu nahrál Jelínek. Další branku vstřelil Jelínek sám, kterého poslal Spáčil do samostatného úniku. Poslední branku vstřelil Kulich, kterého na penaltě našel Jelínek. Do konce utkání jsme zápas dohrávali v 9.-ti lidech, když z utkání odešel ještě Suchý, a Kothánek. Kaška vystřídal Klíma. To bylo z utkání vše, do dalších zápasů se musíme rapidně zlepšit, protože tento výkon nebyl z naší strany zdaleka optimální a hoden výkonu účastníkak I.B třídy.

Další přátelské utkání odehrajeme opět na trávě, a to na domácím hřišti ve Vilémově. Soupeřem nám budou Libědice, v sobotu, 18.03.2017 od 13:00!

Sestava:

Ježek M.
Spáčil P., Vaškovič E., Vinopal F.
Kothánek J.
Kaško R., Mach J., Kulich J., Svítil L., Roub A.

Jelínek P.

Góly (asistence): Mach (Roub), Kulich (Roub), Vaškovič (Kulich), Suchý, Suchý (Jelínek), Jelínek (Spáčil), Kulich (Jelínek)
Střídali: Suchý P. za Svítila, Klíma P. za Kaška

aktualizováno: 22.05.2018 01:53:05