25. KOLO I.B třídy - skupina C

TJ Sokol Vilémov - TJ Nové Sedlo

2:4 (1:0)

vs.

Ve 25. kole jsme přivítali v posledním domácím zápase v I.B třídě Nové Sedlo. Celé utkání odehrál Vilémov v 11 lidech a bylo to znát, jelikož ve druhé půli už značně docházeli síly. Ale první půle byla z Vilémovské strany dobrá, cca první půl hodinu jsme byli lepším týmem. A v 18. minutě využil zaváhání hostujícígo brankáře Kolda, který vsítil vedoucí branku - 1:0. Hosté pak v závěru poločasu přidali na tempu a přebrali otěže zápasu, které jim vydrželi až do konce utkání. Ale branka už nepadla do poločasové přestávky na žádné straně. Do druhé půle vlétlo Nové Sedlo velice aktivně a již v 50. minutě se prosadil Jarolím - 1:1. O sedm minut později už hosté vedli, když se za Šrámkova záda trefil Kačenák - 1:2. Na tuto branku dokázali ještě domácí odpovědět, když našli síly a v 63. minutě po přihrávce Spáčila se podruhé v utkání trefil Kolda - 2:2. Hosté ale v 76. minutě šli opět do vedení po brance Sitára - 2:3. Vilémov vrhl své poslední síly do útoku, ale žádnou šanci nedokázal proměnit. A tak, jak je v této sezóně zvykem, přišel centr z rohového kopu, a hostující Krupička v 82. minutě vstřelil rozhodující čtvrtou branku - 2:4. Opět hráč hlavičkoval sám, nikým neatakován. To bylo s góly vše, a tak Vilémov svou derniéru na domácím hřišti v I.B třídě nezvládl.