3. KOLO I.B třídy - skupina C

SK "HAVRAN" Kryry - TJ Sokol Vilémov

3:1 (2:0)

vs.

Ve třetím kole jsme zajížděli na půdu Kryr. Nutno říci, že jsme jeli na utkání oslabeni o pár hráčů ze základní sestavy, tudíž jsme sestavu zkombinovali tak, jak nám situace dovolila. Kryry měli po dvou utkáních 5 bodů za domácí výhru nad Strupčicemi a výhru po penaltách v Ervěnicích. My měli body 2, za domácí výhru po penaltách nad Vroutkem. Do Kryr jsme jeli s cílem bodovat, a to se nám bohužel nepodařilo. Kryry si to uhráli zkušenostmi, zatímco my jsme opět a zase neproměňovali své šance. Po celou dobu utkání, dá se říct, že jsme byli lepším týmem. Kryry měli 3 šance = 3 brejkové situace a dali 3 góly. Kryrští hráči nám dali lekci z produktivity!! První branka padla ve 22.minutě, když vystiženou přihrávku před vápnem domácích domácí obránce vystihl a vyslal domácího útočníka do brejku poprvé. Ten s přehledem přehodil gólmana Svítila - 1:0. Klasické nedáš=dostaneš. Chvíli před touto situací si narazil Molnár s Kubíčkem balón na hranici vápna domácích, rázem se Molnár objevil sám před gólmanem, ale bohužel střela mířila do míst, kde stál domácí brankář.  Druhou branku jsme inkasovali ve 39.minutě, když po našem volném přímém kopu obrana domácích vyhrála souboj ve vápně a vyslala domácího útočníka podruhé, který prostřelil gólmana a zvýšil na 2:0. Do kabin šli spokojenšjší domácí. V kabině jsme si řekli, že musíme hrát přímočařeji a vyhledávat krajní záložník a útočníky balóny za obranu. Také si posty vyměnili Miroslav Kolda s Jirkou Molnárem. Kolda to rozběhal v útoku a Molnár dal ve středu zálohy klid na balónu. První, a poslední, branku jsme vstřelili v 50. minutě, když hlavičkový souboj vyhrál Jelínek, k balónu se dostal Molnár a krásnou střelou po zemi k tyči ze střední vzdálenosti snížil na 2:1. Od začátku druhého poločasu jsme byli jasně lepším týmem, domácí pouze nakopávali balóny a snažili se zvýšit skóre z brejků. Ale my, klasicky a bohužel, jsme opět své šance neproměňovali. Několik šancí zahodil Jelínek, ať už nohou, či hlavou. Tyto góly nám právě chybějí k vyhrávání zápasů. Do konce utkání jsme "bušili" do domácí obrany, ale poslední branku utkání jsme dostali opět z brejku, když opět domácí obrana odvrátila centr z volného přímého kopu k domácímu útočníkovi, ten vyslal ještě balón lépe stojícímu spoluhráči a ten prostřelil brankáře Svítila po třetí - 3:1.

Po tomto utkání máme na svém kontě stále pouze 2body, které stačí na 12.místo tabulky I.B třídy. Body ale nesmíme ztrázet na domácí půdě, protože ty budou, zdá se, rozhodující na konci soutěže.
V dalším utkání přivítáme na domácí půdě Tuchořice - v sobotu, 17.09.2016, od 17:00.