3. KOLO OP - skupina západ

TJ Sokol Vilémov - SK Málkov

4:5 na pen. (0:1)

vs.

Domácí neporazitelnost v okresním přeboru byla prolomena. V ročníku 2015/2016 jsme nenašli na domácí půdě přemožitele a vyhráli všechny utkání za plný počet bodů.

Ve třetím kole OP přijel na naši půdu adept na postup do vyšší souteže, tým SK Málkov. A také to bylo na hřišti vidět. Úvod zápasu patřil hostům z Málkova, když již v 7. minutě poslal Málkov do vedení Farář - 0:1. To bylo s brankami v prvním poločase vše. Pytel s brankami se roztrhl až ve 2. poločase, kdy během 10. minut padly tři branky. V 50. minutě srovnal skóre po Kothánkově přihrávce Kolda - 1:1. O dvě minuty později pak otočil průběh zápasu Roub, kterému asistoval Mach - 2:1. Hosté se ale rychle oklepali z dvou rychle obdržených branek a Fugaru v 55. minutě srovnal na 2:2. Domácí byli jako opaření a hosty to nakoplo k ještě lepšímu výkonu. V 64. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Farář a strhl vedení opět na stranu Málkova - 2:3. Uklidňující branka Málkova padla v 75. minutě, když Polák zvyšoval na 2:4. A-tým se ale nevzdal a v 81. minutě dostal Kulich výhodu pokutového kopu. Ten proměnil a snížil na 3:4. Na konci utkání měl A-tým výhodu rohového kopu, který zahrával Fefrčík a Kulich dokázal rovnat na 4:4. Utkání dospělo do pokutových kopů, ve kterých byli úspěšnější Málkovští a brali bod navíc.
Penaltu proměnil Fefrčík, Mach, Roub a Trap a neúspěšným exekutorem byl Kulich. Hrdina z konce utkání tak zklamal v důležitém momentu, a A-tým přišel o bod navíc!

Další utkání hraje A-tým na půdě Místa - V NEDĚLI 17.09.2017 od 17:00!

Sestava:

Ježek M.
Knop J., Vaškovič E. (C), Mach J., Vinopal F.
Roub A., Trapp O., Kothánek J., Fefrčík M. ml.
Kulich J., Kolda M.

Góly (asistence): 50. Kolda (Kothánek), 52. Roub (Mach), 81. Kulich z pen., 89. Kulich (Fefrčík)
Penalty: Fefrčík - proměnil, Mach - proměnil, Roub - proměnil, Trapp - proměnil, Kulich - NEPROMĚNIL

aktualizováno: 20.10.2017 17:55:22