2. KOLO poháru ÚKFS

TJ Sokol Vilémov - FK Tatran Kadaň

1:3 (0:2)

vs.

Ve druhém kole poháru ÚKFS jsme narazili na velice těžkého soupeře. Byl jím tým z krajského přeboru - FK Tatran Kadaň. I když jsme byli namlsaní z víkendové výhry (po penaltách) nad Vroutkem, tohle bylo utkání ještě o nějaký ten level těžší. Do utkání jsme vstoupili s mnoha změnami v základní sestavě. Chyběl například brankář Michal Procházka, který má bohužel zraněné koleno a v této sezóně už pravděpodobně nenastoupí. Na jeho post naskočil Libor Svítil, který se uvedl skvěle ve střední záloze proti Vroutku. Místo Petra Spáčila naskočil Jan Knop, který je schopen zaskočit na obou krajích obrany. Zpátky na své místo, tedy levou obranu, se vrátil Petr Sperk. Před obranou sbíral balony Ota Trapp, protože do zálohy se místo Marka Kadlece posunul Johan Kothánek. Od počátku utkání také nastoupil Martin Fefrčík mladší, který ale bohužel již po 7. minutách pobytu na hřišti odešel kvůli zranění svalu. Utkání bylo zpočátku vyrovnané. Do poločasu ale Kadanští vstřelili dvě krásné branky střelou z dálky, a tak do kabin šli hosté spokojenější. Na začátku druhé půle se nám podařilo snížit na rozdíl jediné branky, když přihrávku Kaška zužitkoval Jelínek. Byl to jeho pátý gól ve druhé utkání v poháru ÚKFS. Ne a ne se nám podařit vyrovnat, a tak ke konci zápasu stanovil "domácí" hráč v dresu Kadaně, Filip Fefrčík, konečné skóre na 1:3. O tohoto hráče jsme usilovali na přestup do našeho týmu, ale jednání se bohužel nezdařila. Hráč sám přestoupit chtěl, ale po domluvě s trenérem Kadaně se rozhodl zůstat.