3. přátelské utkání zimní přípravy - 25.02.2017

TJ Sokol Vilémov - TJ Tatran Podbořany

2:6 (1:1)

vs.

Ve třetím přátelském utkání jsme hráli opět s týmem z vyšší třídy. Podbořanští byli v tu dobu na zimním soustředění, a tak zápas byl pro ně odlehčením a zpestřením jejich soustředění. Na zápas jsme opět nebyli v plné síle, a po dlouhé době se ukázal i Jakub Kulich, který neabsolvoval do té doby jediný trénink a ihned naskočil do utkání. Poprvé také nastoupil v utkání Ota Trapp, který se postavil jako defenzivní štít do střední zálohy, před stoperskou dvojici Kothánek-Vaškovič. První poločas jsme ještě Podbořanským borcům stíhali, první branku si vstřelil Kothánek, který chtěl odkopnout balón, ale trefil vlastní branku parádně do šibenice. Podbořanští kombinovali, hráli od zadu a drželi balón. To samé jsme hráli také my. Vyrovnávací branku vstřelil z přímého kopu Mach, který s pomocí teče zdi poslal balón do protipohybu gólmana. V dalších šancích jsme ale selhali, v té největší právě Kulich, který šel tváří v tvář gólmanovi sám. Poločas skončil 1:1. Do druhé půlky ale Podbořany vlétli ve velkém stylu, a hned po hvizdu rozhodčího vedli 1:2, když si vlastní branku vstřelil také Spáčil. O chvíli později to bylo již 1:3, když Spáčil faulovala hostujícího hráče ve vápně, a Podbořany penaltu proměnili. Ve druhé půli nám došel dech, Podbořanští byli všude první, dobře kombinovali, běhali a my nevěděli kam dřív. Podbořany přidali ještě tři branky a skóre bylo už 1:6. Druhou naší branku vstřelil Luboš Prak, který proměnil šanci 1 na 1. To bylo z tohoto utkání vše. Účelem tohoto utkání bylo vydržet běhat celý zápas a dobře bránit, a hlavně také proměňovat své šance. V další přátelských zápasech nás již budou čekat "lehčí" soupeři, kde to budeme právě my, kdo by měl vyhrát.

Další přátelské utkání odehrajeme již na trávě, a to na domácím hřišti ve Vilémově. Soupeřem nám budou Radonice, v sobotu, 11.03.2017 od 10:30!