TJ Sokol Vilémov - FK Vroutek

2:2 (1:1)
4:2 na penalty

vs.

Ve druhém kole I.B třídy zajíždel na naší půdu Vroutek, který v prvním kole porazil Jirkov-Ervěnice "B" vysoko 9:2. V loňském ročníku skončil Vroutek na 3. místě. Tudíž jsme věděli, že nás nebude čekat nic jednoduchého. Také podle toho jsme se na soupeře připravili, nová taktika vymyšlená trenérem Pavlem Klímou vyšla dokonale a soupeře jsme perfektně zaskočili. Již ve 2. minutě vyslal Kulich do šance Svítila, a ten ranou do šibenice vymetl všechny pavouky - 1:0. Vroutek byl zaskočen a vůbec se mu nedařilo dostat do tempa z minulého utkání. My jsme hráli svojí hru a drželi výsledek. Čekali jsme na brejkové situace, do kterých jsme vysílali Jelínka. Šancí jsme měli v prvním poločase dost, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Hosté hrozili z rohových kopů, kdy ve vzduchu měli větší výškovou převahu. Vyrovnat se Vroutku podařilo ve 33. minutě, když střelu ze střední vzdálenosti brankář Procházka vyrazil do strany, ale bohužel jen k nabíhajícímu soupeři a ten střílel do prázdné branky - 1:1. To byl pro nás šok a hned o minutu později přišel druhý gól Vroutku - naštěstí rozhodčí mávl ofsajd střílejícího hráče. Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně aktivně, jako do prvního. A hned v 53. minutě vyslal za obranu Kulich nabíhajícího Kubíčka, a ten zkušeně počkal, až brankář vyběhne a přehodil ho - 2:1. Po této brance jsme opět hráli s balonem na nohou, a snažili se zvýšit skóre z brejků. Jednou se nám to povedlo, ale rozhodčí podruhé v zápase branku neuznal, kvůli ofsajdu střílejícího hráče. Inkasovali jsme v 80. minutě, když ze slibně rozvíjejícího brejku jsme před hostující brankou ztratili balón a z následného hostujícího brejku inkasovali gól hlavou hostujícího hráče - 2:2. Výsledkem 2:2 skončil i zápas a na řadu přišly penalty. V těch se ukázal brankář Procházka, když první penaltu chytil a rozhodující proměnil. Úspěšní exekutoři byli - Fefrčík, Svítil, Kothánek a Procházka.
Příští utkání odehrajeme na půdě Kryr v sobotu, 10.09.2016, od 13:30!