Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ Sokol Vilémov

02.98.2017_Radonice-Vilémov

02.09.2017

2. KOLO OP - skupina západ

TJ Sparta Radonice - TJ Sokol Vilémov

3:11 (0:4)

 

vs.

Ve druhém kole OP bylo na programu derby v Radonicích, které dle zápisu rozhodčího sledovalo cca 100 diváků. Toto utkání přineslo spoustu branek, naštěstí více jich dal A-tým, a to celkem 11. To, že v utkání padne velká porce branek bylo dáno již úvodem zápasu, kdy hned ve 3. minutě poslal Vilémov do vedení po přihrávce J. Kulicha Kolda - 0:1. Poté byl 15 minut od branek klid, kdy naši hráči nebyli schopni vstřelit branku. To se povedlo až Vinopalovi, který se 18. minutě opřel z pětatřiceti metrů do balónu a technickou střelou překvapil domácího gólmana - 0:2. O dvě minuty později vyslal Mach kolmou přihrávkou mezi obránci Rouba, a ten proměnil - 0:3. Poté se ukázal také Johan Kothánek, který dostal výhodu pokutového kopu - trestuhodně přestřelil branku. A tak ve 36. minutě stanovil poločasové skóre Jakub Kulich, kterému asistoval Kolda. Začátek druhého poločasu ale patřil Johanu Kothánkovi, který po 3 rohových kopech vstřelil 3 branky. První branku dal v 50. minutě, kdy se po rohovém kopu dostal balón k Vaškovičovi a ten poslal střílený přízemní centr do pokutového území, který elegantním zakončením patičkou dostal Kothánek do branky - 0:5. V 51. minutě unikl po levé straně domácí záložník a snížil skóre na 1:5. V 65. a 66. minutě kopal J. Kulich rohové kopy, které zakončil Kothánek - 1:7. V 68. minutě se podruhé trefil Roub, kterému na malé vápno přihrál Kothánek - 1:8. Další gól po rohovém kopu padl v 72. minutě, když exekutor Vejražka našel hlavu Vaškoviče, a ten se nemýlil - 1:9. V 74. minutě kopali domácí penaltu, kterou proměnili - 2:9. Třetí pokutový kop v utkání pískl rozhodčí opět na stranu Vilémova. K exekuci se postavil Jakub Kulich a proměnil - 2:10. O minutu později přišla chybná rozehrávka z obrany, kterou vystihl domácí hráč a sám proti gólmanovi Ježkovi uspěl - 3:10. Poslední branku vstřelil opět Vinopal, který druhou střelou z dobrých pětatřiceti metrů překvapil domácího brankáře - 3:11.

Další utkání hraje A-tým na domácí půdě proti SK Málkov - sobota 09.09.2017 od 17:00!

 

Sestava:

Ježek M.
Knop J., Vaškovič E. (C), Mach J., Vinopal F.
Roub A., Vejražka J., Kothánek J., Kulich R.
Kulich J., Kolda M.

Góly (asistence): 3. Kolda (Kulich J.), 18. Vinopal, 20. Roub (Mach), 36. Kulich J. (Kolda), 50. Kothánek (Vaškovič), 65. Kothánek (Kulich J.), 66. Kothánek (Kulich J.), 68. Roub (Kothánek), 72. Vaškovič (Vejražka), 76. Kulich J. z pen., 81. Vinopal

Výsledky 2.kola OP - západ:

TJ Sokol Březno - SK Málkov 1:3
Branky: Novák V. - Kopta Z., Novotný J., Sýkora D.

TJ Tatran Klášterecká Jeseň - TJ Sokol Mašťov 8:4
Branky: 3xMargolius T., 2x Riška M., 2x Moysh H., Kučera M. - Zerner R., Vozár V., Hrbík M., Haba R.

TJ Slovan Vejprty -
TJ Jiskra Kovářská 6:0
Branky: 2x Hudec J., Černý R., Budský M., Jansa J.


FK Rašovice - FK Čechie Hrušovany 3:1
Branky: Karas J., Hofman M., Šifer M. - Hakl J.

TJ Sokol Místo - SK Libědice 1:0
Branky: Vokatý M.

Statistiky OP - západ:

# Jméno Klub G ŽK ČK
3. Zdeněk Kopta Sportovní klub Málkov 4 1 0
2. Jakub Hudec Tělovýchovná jednota SLOVAN Vejprty 4 0 0
1. Johan Kothánek TJ Sokol Vilémov, z.s. 4 0 0
7. Radek Černý Tělovýchovná jednota SLOVAN Vejprty 3 0 0
5. Tomáš Margolius TJ TATRAN Klášterecká Jeseň z. s. 3 0 0
4. Jaroslav Novotný Sportovní klub Málkov 3 1 0
6. Jakub Kulich TJ Sokol Vilémov, z.s. 3 1 0
16. Jakub Jansa Tělovýchovná jednota SLOVAN Vejprty 2 0 0
15. Heorhiy Moysh TJ TATRAN Klášterecká Jeseň z. s. 2 0 0
13. Adam Roub TJ Sokol Vilémov, z.s. 2 1 0
17. Marek Riška TJ TATRAN Klášterecká Jeseň z. s. 2 0 0
14. Luboš Prak Tělovýchovná jednota SPARTA Radonice, z. s. 2 0 0
8. František Vinopal TJ Sokol Vilémov, z.s. 2 0 0
9. Imrich Kardos Tělovýchovná jednota SPARTA Radonice, z. s. 2 0 0
11. Martin Vokatý Tělovýchovná jednota Sokol Místo, z.s. 2 0 0
12. Petr Kuhn FK ČECHIE Hrušovany z.s. 2 1 0
10. Jakub Hakl FK ČECHIE Hrušovany z.s. 2 0 0
36. Ladislav Rosenbaum Sportovní klub Málkov 1 0 0
37. Marek Rainiš Sportovní klub Libědice, z.s. 1 0 0
39. Luboš Belák Tělovýchovná jednota Sokol Místo, z.s. 1 0 0
34. Martin Hrbík Tělovýchovná jednota Sokol Mašťov 1 0 0
35. Jan Hübek Tělovýchovná jednota SPARTA Radonice, z. s. 1 0 0
38. Robert Zerner Tělovýchovná jednota Sokol Mašťov 1 0 0
32. Václav Vozár Tělovýchovná jednota Sokol Mašťov 1 0 0
41. Ernest Vaškovič TJ Sokol Vilémov, z.s. 1 0 0
44. Martin Budský Tělovýchovná jednota SLOVAN Vejprty 1 0 0
45. Ondřej Švec Tělovýchovná jednota SPARTA Radonice, z. s. 1 0 0
40. Jan Karas Fotbalový klub Rašovice, spolek 1 0 0
42. Václav Novák TJ Sokol Březno, z.s. 1 1 0
43. Miroslav Kučera TJ TATRAN Klášterecká Jeseň z. s. 1 0 0
33. Petr Votava Tělovýchovná jednota Sokol Místo, z.s. 1 0 0
18. Lukáš Hamáček Sportovní klub Libědice, z.s. 1 0 0
30. Martin Farář Sportovní klub Málkov 1 0 0
21. Aleš Pop Tělovýchovná jednota SLOVAN Vejprty 1 1 0
22. Luděk Pliska TJ Sokol Březno, z.s. 1 1 0
24. Václav Spurný Fotbalový klub Rašovice, spolek 1 1 0
19. Daniel Dyršmíd FK ČECHIE Hrušovany z.s. 1 1 0
20. Radek Haba Tělovýchovná jednota Sokol Mašťov 1 1 0
23. Jakub Forgač Tělovýchovná jednota Sokol Mašťov 1 1 0
31. Martin Václavíček Tělovýchovná jednota Sokol Místo, z.s. 1 0 0
26. Zdeněk Starý TJ Sokol Březno, z.s. 1 0 0
28. Marek Šiffer Fotbalový klub Rašovice, spolek 1 0 0
29. Miroslav Kolda TJ Sokol Vilémov, z.s. 1 0 0
25. Martin Hofman Fotbalový klub Rašovice, spolek 1 1 0
27. Daniel Sýkora Sportovní klub Málkov 1 0 0
159. David Burant FK ČECHIE Hrušovany z.s. 0 1 0
161. Petr Borl TJ Jiskra Kovářská 0 1 0
165. Petr Hespodárik FK ČECHIE Hrušovany z.s. 0 1 0
148. Miroslav Bělský Tělovýchovná jednota Sokol Místo, z.s. 0 1 0
139. Michal Garay Tělovýchovná jednota SPARTA Radonice, z. s. 0 1 0
144. Petr Bielesz Tělovýchovná jednota Sokol Místo, z.s. 0 1 0
198. David Holeček TJ TATRAN Klášterecká Jeseň z. s. 0 1 0
211. Jakub Kaska Sportovní klub Libědice, z.s. 0 1 0
183. Jan Lochner TJ Jiskra Kovářská 0 1 0
185. Antonín Langer TJ Jiskra Kovářská 0 1 0
73. Ionut Cosmin Pojar Sportovní klub Málkov 0 1 0
127. Jiří Dřízhal FK ČECHIE Hrušovany z.s. 0 1 0
70. Miroslav Ohem TJ TATRAN Klášterecká Jeseň z. s. 0 1 0
75. Josef Ulrich TJ Jiskra Kovářská 0 1 0
67. Jiří Pešek Fotbalový klub Rašovice, spolek 0 1 0
47. František Polka TJ Sokol Březno, z.s. 0 1 0
58. Ivan Mašek Tělovýchovná jednota SPARTA Radonice, z. s. 0 1 0
114. Alex Strejc Tělovýchovná jednota Sokol Místo, z.s. 0 1 0
123. Roman Fako TJ Jiskra Kovářská 0 1 1
92. Jan Vojč Fotbalový klub Rašovice, spolek 0 1 0
96. Michal Šinágl Sportovní klub Libědice, z.s. 0 1 1
107. Zdeněk Strejc TJ Sokol Březno, z.s. 0 0 1

 

TOPlist

aktualizováno: 19.11.2017 17:05:30