15. KOLO I.B třídy - skupina C

FK Vroutek - TJ Sokol Vilémov

7:1 (3:0)

vs.

Ve druhém jarním kole jsme zajížděli jako outsideři na půdu Vroutku. Už odjezd na utkání nám ukázal, že to nebude nic jednoduchého a pobrali jsme všechny lidi, kteří mohli na utkání jet. Ti, co nebyli, by se měli zamyslet a trošku tomu fotbalu dát! Je každého věc, co dělal, proč nebyl, ale...... ale nechává v tom doslova vykoupat své spoluhráče - bohužel.
Do utkání musel nastoupit i trenér Pavel Klíma, na střídačku v případě nouze usedl Radek Kulich. Vroutečtí do utkání vlétli a ukázali, kdo bude na hřišti pánem. Skvělá kombinace, pohyb a křižné přihrávky nám dělali velké problémy. První branka padla již v 8. minutě z rohového kopu. O čtyři minuty později to bylo již 2:0, když domácí hráč prošel naší obranou a zvýšil vedení. Naší ojedinělou šanci spálil Kulich J., který střílel sám na vápně z první mimo branku. Další branku jsme dostali z protiútoku, když špatně situaci vyřešil Kolda, ztratil balón, a my jsme se nestihli vrátit zpátky a už to bylo 3:0. To bylo z prvního poločasu s góly vše. Na začátku druhé půle bylo skóre již 4:0, když za gólmanova záda prošla tečovaná střela. Do ojedinělých akcí se dostával Kolda, který byl vysílán za obranu domácích, ale gól z toho bohužel nebyl. Jedinou naší branku vstřelil Kadlec z rohového kopu, kterého našel na přední tyči Klíma. Místo nějaké snahy o nápor, vstřelení branky, jsme o osm minut později, v 76.-té minutě, inkasovali branku na 5:1. A o dvě minuty později si dokonce vybral slabší chvilku gólman, když střelu ze střední vzdálenosti doprostřed branky propustil za svá záda - 6:1. V poslední vteřině utkání jsme inkasovali ještě jednu branku na 7:1, když po špatné rozehrávce z obrany přes střed hřiště přehodil domácí hráč našeho brankáře.
Další utkání odehrajeme na domácí půdě proti týmu SK Havran Kryry. V sobotu, 08.04.2017 od 13:00!